Bilgisayardan Instagram’a Girmek

14 Temmuz 20181421

Bilgisayardan Instagram'a girmek, telefondan gireceğinizle aynı değildir. Arama motorunuzdan Instagram'ı aratıp girdiğinizde mesaj atamaz ve mesajlarınızı göremezsiniz. Bu yönden pek hoş olmasa da geliştirilmesi zor değildir. Kasten geliştirmiyorlar çünkü Instagram mobilden çıkmış bir uygulamadır. Hayatımıza akıllı telefonlar girince geliştirilmiştir. Şimdi ise tüm dünyanın kullandığı popüler bir uygulamadır.

Bilgisayardan Instagram’a Girmek

Bilgisayar'da Fotoğraf Paylaşamazsınız

Bilgisayardan Instagram'a girince fotoğraf paylaşamazsınız. Sadece Instagram'ın mobil uygulamasına yönelik bir özelliktir. Bence böyle olmalıdır ki Instagram'ın diğer uygulamalardan bir farkı olsun. Telefonlardan anında fotoğraf çekip paylaşmaktır amaç. Yediğimiz, spora gittiğimiz, gezip gördüğümüz yerlerin fotoğraflanmasıdır. Bir nevi dijital ortamda fotoğraf albümü oluşturmaktır. Geçmişe dönüp baktığımız da hem kendimize hem başkalarına çektiğimiz fotoğrafları göstermektir. Kullanım amacı geniştir. Hatta günümüzde fotoğraf paylaşarak para kazanan bir sürü insan var. Bu teknolojinin bize sağladı en büyük yararlardan birdir.

Bilgisayar'da Güzel Çıkmazsınız

Bilgisayardan Instagram'ı kullanmanın en kötü yanlarından biride fotoğrafın bilgisayar ekranında daha kötü durması. Telefonun ekranı bilgisayardan daha küçük olduğu için olduğumuzdan daha büyük gözükebiliriz. Fotoğrafın renk kalitesi ve dokusu düşük gözükür.

Cepte Instagram

Telefonlarımız sayesin de nerede olursak olalım anında fotoğraf paylaşabiliriz ama yirmi inç bir bilgisayarda fotoğraf çekilemeyiz. Uçan bir kuşun fotoğrafını bilgisayarla çekmek çok zor olur. Belki hayranı olduğunuz ünlüyle çok güzel bir fotoğraf çekilebilirsiniz. Instagram tamamen anlık ama sayesinde yıllar önce çekildiğiniz fotoğrafı bulmaktır. Instagram'ı mobilde kullanmak gerekir. Her şey nasıl yerinde güzel, Instagram da cepte güzel, masa üzerinde değil.

Bilgisayar Üzerinden Instagram da Yapabileceklerimiz

Tamam belki telefonunuz bozuk olabilir ve acilen Instagram'a girmeniz gerekir. Like atmak için… Kim nerde ne yapmış görmek, eski sevgiliniz stalklamak için… Belki en son attığınız gönderiyi o beğenmiş mi bakmak için… İşin şakası bilgisayarda Instagram keşfette gezinebilirsiniz, video ve fotoğrafları görebilirsiniz. İsim aratabilir, arattığınız kişinin Instagram'ına bakabilirsiniz ki daha önce böyle bir özellik yoktu son iki yıldır geldi. Atılan storyleri bilgisayardan izleriz ama bilgisayardan story atamayız. Önceden attığımız storyleri kimin gördüğüne bakamayız ama yine bilgisayardan birkaç şey yapabiliriz çok zor durumda kalınca tabii. Ya da belki telefonumuz biraz uzakta bizde bilgisayarın başındaysak.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!