• Instagram DM Ayarları
  Instagram DM Ayarları Nasıl Yönetilir?
  21 Temmuz 2018 14017
  Instagram'da kullanıcıların birbirine doğrudan mesaj atmasını sağlayan direct message özelliği (dm) getirildi. Bu özellik sayesinde kullanıcıların anlık mesajlaşma servisinin hızıyla tamamen ücretsiz olarak ileti göndermesi olanaklı olabilmektedir. Bu açıdan yapılması gereken birtakım hesap yönetimi vardır. Mesajlarınızı yönetmek adına yapılacak söz konusu bu birkaç işlem sonucunda doğrudan mesaj atan kullanıcıların mesajlarını tamamen engelleyebilir veya onları kabul edebilirsiniz. Bu yüzden yapılması gereken birtakım işlemler ve atılması gereken birtakım adımlar bulunmaktadır.

  Devamını Gör
 • Instagram Çoklu Hesap Kullanımı
  Instagram Çoklu Hesap Kullanımı
  20 Temmuz 2018 1230
  Instagram bireylerin fotoğraflarını izin verdikleri arkadaşlarının göreceği fotoğraf ve video paylaşımlarının yapıldığı sosyal ağ uygulamasıdır. Bu uygulamanın kişisel telefonlar için mobil versiyonu da mevcuttur. Uygulamayı telefonunuza indirmek için sahip olduğunuz işletim sistemine ait uygulama marketinden, aramada butonunda aratarak ulaşıp telefonunuza indirlebilirsiniz. İos işletim sistemlerinde "App Store", android sistemlerde ise "Google Play" ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Devamını Gör
 • Instagram Beğeni Satın Almak
  Instagram Beğeni Satın Almak
  19 Temmuz 2018 1792
  Instagram üzerinde daha fazla sayıda insan tarafından beğenilmek hemen hemen herkesin merak ettikleri konu arasında gelmektedir. Peki bunun var mıdır bir yöntemi bu konu üzerinde durmak gerekir. Instagram şu an tam 500 milyan "aktif kullanıcıya" tam 1 milyarı aşkın da toplam kullanıcıya hizmet vermeye devam ediyor. Sözü edilen tüm bu kullanıcıların paylaşımlarını daha çok sayıda kişilere ulaştırmaları için gereken birtakım işlemler bulunmaktadır. Bunların arasında beğeni hilesi gelir. Beğeni hilesi yapılarak hem sosyal medya sitesinin fenomenlerinden birisi olunabilir hem de paylaşımlara çok sayıda takipçinin beğenmesi olanaklı olabilir. Bu yüzden yazılımcılar tarafından geliştirilen instagram beğeni satın al paketleriyle sizler de bu durumda daha fazla sayıda kişiye ulaşabilirsiniz.

  Devamını Gör
 • Instagram Beğeni Arttırma
  Instagram Beğeni Arttırma Yolları
  18 Temmuz 2018 1489
  Türkiye'nin de aralarında bulunduğu dünyanın birçok ülkesi sosyal medya devi Instagram platformunu yoğunlukla kullanmaya devam ediyor. Bu sosyal medya platformu ile binlerce hatta milyonlarca insanlarla etkileşim kurarak onlara fikirlerinizi aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Öbür yandan yine fotoğraflarınızı ve videolarınızı da paylaşarak yorumda bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde Instagram sadece fotoğraf & video paylaşım sitesi olmaktan çıkarak ticari amaçla da kullanılan bir kurumsal hesap haline geldi. Özellikle alım - satım işlemleriyle uğraşanların elindeki ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak için bu mecrayı kullandıkları da dikkatlerden kaçmıyor. Ancak bunun için mutlaka gözle görülür derecede bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekecek. Bunu ise başarabilmek için instagram beğeni arttırma paketlerinden birisini satın almanız gerekiyor. 7-24 aktif kullanıcılardan oluşan bu hesaplar sizin talep ettiğiniz sayıya bağlı olarak doğrudan artış gösteren fiyatlardan oluşmaktadır.

  Devamını Gör
 • Facebook Beğeni Hilesi
  Facebook Beğeni Hilesi ile Fotoğraflarınızın Beğenisi Artsın
  17 Temmuz 2018 1539
  Instagram tarafından Facebook ile iş birliği sonucunda yeni birçok özellikler getirilerek sosyal medyanın kullanıcılar tarafından daha donanımlı olarak kullanılmasının önü açıldı. Nitekim belli başlı özellikler arasında gelmeye devam eden beğeni sayısı pek çok kişinin üzerinde takılıp kaldığı bir durum. Beğenilmek hatta en çok beğenilmek dürtüsü nedeniyle sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren şrketler bile bulunmaktadır. Bu şirketler sattıkları paketlerle anında paylaşımınızın, sayfanızın yüzbinler tarafından beğenilmesini sağlamaktadır. Bu sayede sizler de daha fazla sayıda insana hitap etme imkanına sahip olabilirsiniz. Tüm bu özellikler dışında düşünüldüğü zaman bir diğer özellik arasında gelen Facebook beğeni hilesiyle de beğeni sayınızı katlamanız mümkün olacaktır. Fakat bu ücretsiz instagram beğeni hilesi sitelerine pek de güvenmemek gerekir. Çünkü bu kişiler tamamen hesaplarınızı ele geçirmek amaçlı olarak böyle bir işlemde bulunmaktadır. Bunun ötesinde daha pek çok özellikler de bunların arasında gelmeye devam eder.

  Devamını Gör
 • En Popüler Sosyal Ağ
  En Popüler Sosyal Ağ: Instagam
  16 Temmuz 2018 1261
  Size yeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Hoşça vakit geçireceğiniz, güleceğiniz, eğleneceğiniz bir dünya.... Burda tüm zamanlar sizin tüm eğlenceler sizin. Canınız sıkıldığında, üzgün hissetiğinizde veya günün temposundan kaçmak istediğinizde soluğu burada alacaksınız. Daha fazla eğlenceli içereki görebilmeniz adına bizi tercih etmelisiniz. Neden mi? Türkiye'nin en güvenilir sitelerinde biriyiz kalıcı olarak takipçi satın alabilmenizi sağlayan tek sitenin biz olduğunu düşünüyoruz. Kendimize olan güvenimiz yaptığımız işlerden ve müşteri memnuniyetinden geliyor..

  Devamını Gör
 • En Kolay ve En Kullanışlı Instagram Video Düzenleme
  En Kolay ve En Kullanışlı Instagram Video Düzenleme Programları
  15 Temmuz 2018 4932
  Instagram önceleri fotoğraf paylaşımı yapan bir sosyal paylaşım sitesi iken günümüzde yüksek çözünürlük kalitesindeki videoları da destekleyebilen kocaman bir alan haline geldi. Bu kadar depolama kapasitesini büyütmesinin ardından hemen milyonlarca kullanıcısı cep telefonlarından ilginç buldukları, paylaşmak istedikleri görüntü ve videoları takipçileriyle paylaşma yarışına girişti. Fakat videoları ham halleriyle değil de üzerinde efektler uygulanarak ve temalar, animasyonlar eklenerek hazırlanması birçoklarının amacı haline geldi. Bunun için App Store üzerinde birbirinden kolay ve kullanışlı programlar türedi. Bunlar kullanılarak sizler de etkileyici video paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

  Devamını Gör
 • Bilgisayardan Instagram’a Girmek
  Bilgisayardan Instagram’a Girmek Mümkün Mü?
  14 Temmuz 2018 1420
  Bilgisayardan Instagram'a girmek, telefondan gireceğinizle aynı değildir. Arama motorunuzdan Instagram'ı aratıp girdiğinizde mesaj atamaz ve mesajlarınızı göremezsiniz. Bu yönden pek hoş olmasa da geliştirilmesi zor değildir. Kasten geliştirmiyorlar çünkü Instagram mobilden çıkmış bir uygulamadır. Hayatımıza akıllı telefonlar girince geliştirilmiştir. Şimdi ise tüm dünyanın kullandığı popüler bir uygulamadır.

  Devamını Gör
 • Takipçi Arttırma Çok Kolay
  Takipçi Arttırma Çok Kolay
  07 Haziran 2018 2549
  Instagram her geçen gün daha da büyüyen bir mecra halini alıyor. Bu nedenle de sosyal alemdeki önemi de gün geçtikçe artıyor. Gençler gün geçtikçe daha fazla Instagram'a yöneliyor. Üstelik Instagram da tüm bu yükseliş trendinin farkında ve yeni güncellemeler ile güçlenmeyi sürdürüyor. Süreç böyle ilerlerken ne bireysel kullanıcıların, ne de firmaların Instagram'dan uzak kalması söz konusu bile değil. Yine de bir markanın sosyal medya hesabının düşük takipçi sayısına sahip olması hiç hoş gözükmediği gibi günümüzde bireysel kullanıcılar da yüksek kullanıcı sayısına erişmek için her geçen gün daha fazla çaba harcıyor.

  Devamını Gör
 • Instagram Takipçi Arttırma Yolları
  Instagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir?
  07 Haziran 2018 2446
  Sosyal medyada yüksek takipçi sayısına sahip olmak artık bir prestij meselesi. Markalar sosyal medya yönetimi için yılda binlerce lira harcıyor. Bireysel kullanıcılar ise takipçi sayıları yüksek olduğunda influencer'a dönüşerek gelir etmeye başlıyor. Bu da Instagram başta olmak üzere sosyal medya platformlarını gün geçtikçe daha cazip hale getiriyor.

  Devamını Gör