En Kolay ve En Kullanışlı Instagram Video Düzenleme

15 Temmuz 20184933

Instagram önceleri fotoğraf paylaşımı yapan bir sosyal paylaşım sitesi iken günümüzde yüksek çözünürlük kalitesindeki videoları da destekleyebilen kocaman bir alan haline geldi. Bu kadar depolama kapasitesini büyütmesinin ardından hemen milyonlarca kullanıcısı cep telefonlarından ilginç buldukları, paylaşmak istedikleri görüntü ve videoları takipçileriyle paylaşma yarışına girişti. Fakat videoları ham halleriyle değil de üzerinde efektler uygulanarak ve temalar, animasyonlar eklenerek hazırlanması birçoklarının amacı haline geldi. Bunun için App Store üzerinde birbirinden kolay ve kullanışlı programlar türedi. Bunlar kullanılarak sizler de etkileyici video paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

En Kolay ve En Kullanışlı Instagram Video Düzenleme

Cinefy

Video düzenleme programları arasında gerçekten de belli bir mesafe kat etmiş yazılımlar arasında gelmektedir. Videolarınıza rahatlıkla efektler uygulama şansı yakalayacağınız bu basit program sayesinde instagram video yapma programı olarak hem en kullanışlı hem en kolay hem de tamamen ücretsiz olmanın getirdiği rahatlığı bir arada görmüş olacaksınız.

Power Director Video Editor

Cyberlink'e ait bir ücretsiz en iyi video düzenleme programları arasında gelen programdır. Söz konusu programla sizler de gerçek zamanlı video görüntülerinizi ham haliyle paylaşmak yerine onlara etkileyici efektler ekleme ve ayrıca animasyonlarla da hareketlendirme imkanı yakalayabilirsiniz. Üstelik beğenmediğiniz kısımları rahatlıkla kesme işlemini de hızlı ve rahatlıkla anlaşılır bir şekilde yapmaya müsait olarak hazırlanan programla her bakımdan farklılık yaratacaksınız.

Splice

Video üzerinde düzenleme yapacak ayrıntılı şeyler istemeyen kullanıcılar için en ideal en iyi video uygulamaları arasında gelmektedir. Sadece kesme işlemi ve dosya ekleme işlemi yapmak isteyenler için hazırlanmış anlaşılır ara yüze sahip bir programdır. Programda ayrıntılara boğulmuş çeşitli efektler, filtreler bulunmaz. Bu nedenle de kullanıcının teknik anlamda montaj bilgisine detaylarıyla gerek duymasına gerek kalmadan rahatlıkla Instagram için ideal programla işlem yapması olanaklı hale gelmektedir.

We Video

Programda pek çok ses ve görüntü efektlerinin bulunmasının yanı sıra ağır çekimler yapılabilmesi de olanaklı olmaktadır. Ayrıca geniş ekranda montaj yapabilme fırsatı da sunan söz konusu bu uygulamayla sizler de dilediğiniz gibi birçok işlemleri anında yapabileceksiniz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!