Instagram Çoklu Hesap Kullanımı

20 Temmuz 20181231

Instagram bireylerin fotoğraflarını izin verdikleri arkadaşlarının göreceği fotoğraf ve video paylaşımlarının yapıldığı sosyal ağ uygulamasıdır. Bu uygulamanın kişisel telefonlar için mobil versiyonu da mevcuttur. Uygulamayı telefonunuza indirmek için sahip olduğunuz işletim sistemine ait uygulama marketinden, aramada butonunda aratarak ulaşıp telefonunuza indirlebilirsiniz. İos işletim sistemlerinde "App Store", android sistemlerde ise "Google Play" ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Çoklu Hesap Kullanımı

Instagramda Hesap Açma

Instagram hesabı sahibi olmak için ilk adım olarak telefonunuzdaki uygulama ile ya da kişisel bilgisayarınız ile instagram ana sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ikinci adım olarak siteye girişte açılan sayfada yeni bir hesap açma işlemi yapacağınız için giriş yapma bölümünün alt kısmında yer alan "Kaydol" butonuna tıklayınız. Ardından önünüze gelen sayfadan sizden doldurmanız istenen bilgiler çıkacaktır. Bu bilgiler; cep telefonu numarası, e-posta, adı soyadı, kullanıcı adı, şifre bilgileridir. Bu bilgileri kaydettikten sonra ekranda yer alan kaydol butonuna tıklayarak hesabınızı açabilirsiniz. Eğer kişisel cep telefonu numaranız ile kaydolduysanız doldurmanız gereken bir kod seçeneği gelecektir ve işleminizi tamamlamak için burayı doldurmalısınız. Eğer mail adresiniz ile kayıt olma işlemini gerçekleştirecekseniz bu seferde e-postanıza gelen mesaj ile hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Facebook hesabı ile de instagram uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Bu kısımda dikkat etmeniz gereken adımlardan ilki kullanıcı adınızı belirlerken daha önceden alınmış veya aktif olarak kullanılan bir kullanıcı adını veya e-possta adresini seçmemeniz gerekmektedir. Aksi halde kaydolma adımını tamamlayamazsınız.

Instagramda Çoklu Hesap Açma

Instagram uygulamasında var olan hesabınızın yanında bir hesap daha açıp kullanmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir; ilk olarak andorid veya ios hangi işletim sistemini kullanıyorsanız öncelikle uygulamanın ayarlar kısmından seçenekleri seçmelisiniz ve hesap ekle seçeneğine tıklayınız. Karşınıza instagram giriş sayfası açılacaktır. Sahip olduğunuz ikinci hesaba ait giriş bilgilerini bu ekranda giriniz. Giriş yaptıktan sonra ikinci hesabını kullanıma açılacaktır. Hesaplar arası geçiş yapmak için uygulama içerisinde profil kısmına geldiğinizde ekranın üstünde kullanıcı adınızın bulunduğu kısıma tıklayarak ikinci hesabınızı buradan görebilir ve hesaplar arası geçiş yaparak instagram uygulamanızda çoklu hesap kullanabilirsiniz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!