Instagram Hayalet Hesap

26 Temmuz 20184954

Hayalet hesap instagram hesabınızda profilinizdeki takip edenlerde görünen, herhangi bir hareketlilik göstermeyen, aktif olmayan hesaplara denir. Bu hayalet hesaplar genellikle takipçi sayısını artırma yolunda kullanılır. Genel olarak takipçi sayısını artırmasıyla beraber, herhangi bir etkileşimde bulunmadıklarından paylaşımların beğenilmesi ve geniş kitlelere ulaşması için iletilerin yönlendirilmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle hayalet hesaplar sizlere görünen bir katkı sunmamaktadır.

Instagram Hayalet Hesap

Güvenliğinden emin olmadığınız linkleri tıklamanız durumunda siz de hayalet takipçi olabilirsiniz. Eğer instagram hesabınızda böyle bir linke tıklarsanız profilinize trojan bir virüs yerleşir. Siz hesabınıza giriş yaptığınızda bu trojan virüs sizin bilginiz olmadan bilmediğiniz hesapları takip etmenizi sağlar. Böyle bir durumdan etkilenip etkilenmediğinizi kontrol etmek için sık sık takip ettiklerim bölümünü kontrol etmeniz gerekir. Diğer bir seçenek ise profilinizdeki uygulamalarım kısmından kullandığınız uygulamaları takip etmektir. Daha önce takip etmediğiniz bir uygulamaya rastlamanız durumunda, bu programı uygulamalarınızdan kaldırarak hayalet takipçi olmaktan kurtulabilirsiniz.

Takipçisi çok olan bir profil olmak sizin görünürlüğünüzü artırır. Eğer hayalet takipçi temin etmek isterseniz günümüzde İnstagram hesaplarının takipçi sayısını artırmak için kullanılan programlar mevcuttur. Bu programlardan satın alarak veya giriş yaparak profilinizin takipçi sayısını arttırmanız mümkün olacaktır.

Hayalet hesap takipçilerinden kurtulmak oldukça zordur. Hayalet takipçilerin tek tek tespit edip, bu hesapları profilinizden silmeniz zaman alan bir durumdur. Ancak bu takipçilerden kurtulmanın ve sadece gerçek kullanıcıları tespit edilebilmenin bir yolu vardır. Bunun için bazı uygulamalar indirmek veya takipçi silme sitelerine instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Bu uygulamalar ücretli olabileceği gibi, ücretsiz uygulamalar da mevcuttur. Ücretsiz uygulamalarda maalesef yoğun bir reklam ve görsel videolarına maruz kalabilirsiniz. Eğer bu gibi bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız ücretli uygulamalar satın alarak kolaylıkla bu takipçilerden kurtulabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde pasif olan kullanıcıları tespit edebilir ve toplu bir şekilde hayalet hesapları profilinizden kaldırabilirsiniz.

Günümüzde bu gibi konularda size yardımcı olabilecek destek verebilecek bir site olan www.takipcial.com.tr sitesi göz alıcı yönlendirmeleriyle sizlere oldukça iyi bir hizmet sağlayacaktır.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!