Instagram Hesabı Facebook Hesabına Bağlama

28 Temmuz 20181384

Günümüzün genelde en çok tercih edilen sosyal medya hesapları içerisinde yer alan Instagram'da birbirinden farklı yenilikler kullanılmaktadır. Kullanıcılarının keyifli vakit geçirebilmesi adına oluşturulan ve yine kullanıcılarının memnun kalması için birbirinden farklı sosyal hesap platformu mevcuttur. Bunların en etkili olanları arasında yer alan Instagram üzerinden kolaylıkla diğer sosyal medya hesaplarına bağlanabilme imkanı sunulmaktadır.

Instagram Hesabı Facebook Hesabına Bağlama

Günümüzde ise en yaygın olan hesap birleştirme seçeneği Instagram ile Facebook arasında bağlantı kurmaktır. Bu kullanıcıların en çok tercih ettikleri işlemler arasında yer alır. En az Instagram kadar sevilen bir sosyal medya hesabı olan Facebook'a bağlanabilmek adına kullanıcılar Instagram üzerinden kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirler. Bu durum iki farklı sosyal medya hesabının aynı anda paylaşım ve ulaşılabilme imkanını gözler önüne sermektedir.

Son derece basit olan hesap bağlama işlemini şimdi sizlerle paylaşalım. Instagram üzerinden Facebook'a bağlanmak isteyen kullanıcıların öncelikle yapmaları gereken işlem, kullanıcı profiline tıklamaktır. Tüm kullanıcıların, iOS veya Android kullanıcıları fark etmeksizin profillerinde sağ üst tarafta farklı bir uygulama bulunmaktadır. Kullanıcılar bu uygulamaya tıkladıklarında açılan sayfada kısa süre içinde yönlendirilmekte ve Facebook ile bağlantı kurabilmektedirler.

Instagram hesabını Facebook hesabına bağlamak açısından kullanıcıların kullanabilecekleri en pratik yöntemler arasında bu uygulama yer alır. Bireylerin kısa süre içinde iki hesap arasında paylaşmalarına yardımcı olmakta, iki farklı uygulamada yer alan içeriklerin birbirine aktarılmasına kolaylık sağlamaktadır. Bu kullanım sayesinde iki farklı sosyal hesapta aynı içeriklerin paylaşılmasına kolaylık sağlamaktadır.

Instagram kullanıcıların, Facebook'a bağlanabilmeleri için kullanabilecekleri diğer bir yöntem ise bağlantılı hesaplar seçeneğini kullanarak gerçekleştirilir. Yine kullanıcılar, profil sayfalarında yer alan bağlantılı hesaplar seçeneğine tıkladıkları takdirde istedikleri sosyal medya hesapları ile kısa sürede bağlantı kurabilirler (Facebook, Snapchat, Twitter vb.). Instagram'a Facebook ile giriş yapabilme seçeneğini de sunan bu uygulama, bireylerin Facebook şifresi ya da bilgileri ile Instagram'a bağlanabilmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Bu işlem, sosyal ağları aktif olarak kullanan kullanıcılar açısından oldukça kolaylık sağlar. Böylece bireyler tek bir sosyal medya hesabı üzerinden diğer hesaplarıyla bağlantı kurarak paylaşım ve içeriklerini diledikleri gibi yönlendirebilirler.

Günümüzde bu gibi konularda size yardımcı olabilecek destek verebilecek bir site olan www.takipcial.com.tr sitesi göz alıcı yönlendirmeleriyle sizlere oldukça iyi bir hizmet sağlayacaktır.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!