Instagram Hesabını Geçici Süreli Dondurma

30 Temmuz 20182164

Instagram hesabınızı geçici olarak durdurmak yani dondurmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken sadece birkaç adım bulunmaktadır. Bunları tamamlayarak sizler de hesabınıza kimsenin erişemediğini göreceksiniz ve böylelikle uzun bir süreden beri hesabınıza girmek istemiyorsanız mesaj, bildirim vs bombardımanına tutulmamış olacaksınız. Instagram hesabını kalıcı olarak kapatmak istemeyen kişilerin yaptıkları işlem hesabını geçici olarak kapatmaktır. Buna hesap dondurma denir. Eğer siz de hesabınızı dondurmaya karar verenlerden biriyseniz bu durumda birkaç basit adımla bu işlemi tamamlama imkanı bulacaksınız.

Instagram Hesabını Geçici Süreli Dondurma

Adım Adım Instagram Hesabınızı Geçici Olarak Kapatma Rehberi

1. Instagram hesabınızı mobilden geçici olarak kapatmanız mümkün değil. Bunun için öncelikle bilgisayardan hesabınıza giriş sağlayarak instagram nasıl dondurulur işlemini öğrenebilirsiniz.

2. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar - Profil Düzenle - Hesabımı Geçici Olarak Kapat yollarını izlemelisiniz. Bu seçeneğe tıklamanız ardından size neden geçici olarak kapatmak istediğinize dair seçenekler gelecektir. Bu seçeneklerden birisini seçerek böylelikle bir daha giriş sağlayana kadar Instagram hesabınız askıya alınmış olacaktır.

Ne Zaman Yeniden Açılır?

Instagram hesabını geçici olarak kapatanların yani instagram hesabını kapatma işlemi yapanların akıllarına takılan bir soru bulunmaktadır. Tekrar ne zaman hesabının aktif olacağını öğrenmek isteyen kişiler bulunmaktadır. Yeniden hesabınıza ne zaman giriş yapmayı denerseniz o zaman rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bu süre zarfında tarafınıza herhangi bir şekilde mesaj, bildirim gelmemiş olacaktır. Zaten mesajını geçici olarak kapatmak isteyenlerin de yapmak istedikleri aşırı sayıdaki mesaj içeriğinden ve bildirimden kurtulmak istemeleridir. Bu nedenle uzun bir süre Instagram'a giriş yapmayacak kişilerin kalıcı olarak kapatmak yerine geçici olarak hesaplarını kapatarak herhangi bir bildirim almaması da mümkün olabilmektedir. Bu özellikleri yönünden değerlendirilecek olunursa her yönüyle rahatlıkla hesabınızı yönetmeniz olanaklı hale gelmiş olmaktadır.

Tümüyle bu özellikleri doğrultusunda düşünüldüğü zaman hesabını geçici olarak instagram hesap dondurma yukarıdaki sadece 2 adımı izleyerek hesabını geçici olarak kapatması yani dondurması başarıyla tamamlanmış olur. Öte yandan başka ekstra bir işlem yapmaya da gerek kalmadan aynı şekilde hesabınıza yapacağınız en erken girişte hesabınızın yeniden aktif hale geldiğini görebilirsiniz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM İZLENME SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

INSTAGRAM KOMBO PAKET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!